Veeam Backup and Replication V 7.0 için bedava NFR Lisansınızı alın

Eğer VMware vExperts, VMware Certified Professionals (VCP), Microsoft Certified Professionals (MCP), Microsoft Certified Technology Specialists (MCTS) and Most Valuable Professionals (MVP) sertifikalarından birine sahip iseniz Veeam Backup and Replication V 7.0 deneyebileceğiniz 180 günlük NFR lisansınızı aşağıdaki adresten alabilirsiniz.

 

http://go.veeam.com/free-nfr-backup-management-suite.html

6 Eylül 2013
Okunma
bosluk

Veeam Backup & Replication 7 ile gelen Veeam Explorer for Microsoft SharePoint

Daha önceki yazımda Veeam 7’de gelecek olan vSphere Web Client Plugin’den bahsetmiştim. Bu özellikle birlikte bir de vCloud Director destekleyeceğini duyurmuştu. Bugün ise bu yeniliklerin ardından Veeam Explorer for Microsoft SharePoint eklentisini getireceğini açıkladı. Bu özellikle Veeam Explorer for Microsoft Exchange eklentisinde olduğu gibi bu eklentide de alınan Sharepoint backubından öge bazlı restore yapılabilecek.

 

Aşağıda da görüldüğü gibi alınmış bir Sharepoint yediğinden bir tane word dokümanına erişim görülüyor.

veeam7forsharepoint

27 Mart 2013
Okunma
bosluk

Veeam Backup & Replication 7 ile gelen vSphere Web Client Plugin

Veeam Backup 7 sürümünün çıkacağı söylentilerinden sonra birçok yeni özelliğin versiyon 7’de geleceği söylendi. Fakat bunlarla ilgili şuana kadar resmi bir duyuruya rastlamadım. Bugün gördüğüm bir makale yeni sürümle birlikte Veeam Backup and Replication yazılımını Vmware vSphere Web Client içerisine ekleyebileceğimiz bir plugin gelecek. Bununla birlikte Veeam Enterprise Manager haricinde aynı anda vSphere Web Client ile birlikte de yönetilebilecek. Bu ve bununla gelecek diğer özellikleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

veeam7

14 Mart 2013
Okunma
bosluk
error: