SpamTitan spam yakalamada rakiplerini geride bıraktı…


  • Anasayfa
  • SpamTitan spam yakalamada rakiplerini geride bıraktı…

SpamTitan saygın VirusBulleting Spam ödüllerinde, neredeyse tüm rakiplerini geride bıraktığını duyurdu. Test edilen ürünler arasında, SpamTitan en yüksek ikinci spam yakalama oranının yanısıra en düşük yanlış spam teşhisi oranlarından birini deelde etti. Bu performanssonucunda SpamTitan gözde Virus Bulletin ödülünü alarak, etkilive kullanımı kolay spam filtreleme çözümü için bağımsız bir kurumun tekrar güçlü onayını aldı.

SpamTitan yedinci kez katıldığı Virus Bulletin testinde 19 rakip ürünle karşılaştırıldı. Virus Bulletin virus ve benzeri zararlı yazılımlar konusunda bağımsız global bir yayındır. VMware altında sanal bir makina olarak çalışan SpamTitançok iyi bir performans göstererek, McAfee, Sophos, Bit Defender, Fortinet ve Symantec gibi rakipleri geride bırakmayı başardı.

CEO Ronan Kavanagh, bu testin SpamTitan spam filtereleme çözümünün pazarın en etkin çözümü olduğunu, yani herkesten dahafazla spam yakaladığını gösterdiğini söyledi. Kullanıcıların artık çok spam yakalama ya da az yanlış spam teşhisi arasında seçim yapmak zorunda kalmadıklarını, SpamTitan ın her ikisini de sunduğunu ifade etti. Giderek artan sayıda diğer çözümlerden vazgeçip gelen yenimüşteriler olduğunu ve SpamTitan kullanmaya başladıklarında spam seviyesinde derhal ciddi bir azalma gözlediklerini belirtti.

Virus Bulletin Anti-spam karşılaştırmalı incelemesinin yazarı Martijn Grooten bu performansın ürünün yedinci VBSpam ödülünün daha da parlak gözükmesine sebep olduğunu belirtti.

 

Related posts:

Geçici mail adresi üretme
Özlemle Anıyoruz...
ikinciyeni.com NGN işbirliği ile Dell EMC private cloud ortamını kurdu

SpamTitan spam yakalamada rakiplerini geride bıraktı… ile Benzer Yazılar:

25 Ekim 2011 Saat : 1:59
  Genel

SpamTitan spam yakalamada rakiplerini geride bıraktı… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

error: